Odpoczynek z partnerem czy z kumpelą?

Urlop z partnerem lub z kumpelą?
Gdy jesteś na wakacyjnej wycieczce, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W związku z tym z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga jedna druga lub Twoi wariaccy i śmieszni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć plusy i niedociągnięcia.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z przyjaciółką – walory
Jeśli wakacje są na plaży, na kempingu lub podobnych okolicznościach – wiele osób śmiało wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi są w stanie przeżyć wspaniałe przygody. Jest tak wiele ekscytujących nowych rzeczy do odkrycia, a perfekcyjne jest to, że macie takie same zamiłowania jakimś tematem. To też całe bezmiar idealnego czasu na rozmowę w czasie podróży. Możecie wymieniać się wskazówkami oraz sztuczkami – w końcu przyjaciele są znacznie bardziej otwarci. Jest również mniej stresu, więcej swobody i o wiele bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – plusy
Oczywistych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi oczywiście nie trzeba z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Jednak czasami wady takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco wyraźne np. będąc na wakacjach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas troskać się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, dbać o doskonale gładką skórę, czy nienagannie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na więcej lenistwa. Ostatecznie jednakże przyjaciółka nie zapewni Tobie tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Musisz sama wobec tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.