GPS – wsparcie dla kierowców

Wygodne, prędkie i niezniszczalne pojazdy. Auta niesztampowe, małe, mające wyraźnie opływowy kształt ciała, mające radioodtwarzacze CD. Machiny zwinne, o gigantycznej zalecie prędkiego transportowania się. A wszystko po to, by podnieść zadowolenie nowoczesnego człowieka. Udoskonalanie samochodów odbywa się od chwili opatentowania pierwszego wehikułu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże udoskonaleń są powstałe już w aktualnych czasach wozy elektryczne lub ewentualnie AppRadio. To samochody, którym wystarczy tylko prąd elektryczny. Na wyposażeniu mają DVD i ekrany.

Wypada podłączyć samochód do kontaktu i zostawić do ładowania. Mimo to te pojazdy są w stanie przejechać tylko 150-200 km. Niewyobrażalny jest fakt, że takie auta są w stanie zatrzymać się na środku autostrady, lub na odwrót – opustoszałego gruntu, bo po prostu się wyładują. Nowiną w świecie samochodów od roku 2013 jest wprowadzenie wehikułu bez kierowcy. Nowością są też oryginalne wzmacniacze.

Wozy te nie potrzebują człowieka, a w takim razie i prawa jazdy. Takie machiny zostały dopuszczone do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia i Floryda. W przyszłości ludzie myślą też o latających samochodach, w których głośniki i subwoofery to baza. To powszechne marzenie człowieka – dominowanie nad światem, latanie w przestworzach. Tylko czy uda się wynaleźć sposób oraz opatentować takie samochody? To z pewnością byłoby imponujące doświadczenie dla koneserów aut i pospolitych ludzi, pragnących odmiany. Właściwą odmianą są także akcesoria typu tuner TV.

Ludzie już w okresach starożytnych wiedzieli, że przemieszczanie się o sile osobistych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki prędko się męczy oraz nie jest zaprojektowany, żeby wędrować przez wiele godzin, lub nawet dni. Widoczny każdego dnia transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla zdrowia. Im bardziej świat się rozwijał, tym prędzej powstawały przeróżne archaiczne wozy.

systemy głośnikowe

Radioodtwarzacz z tunerem RDS, CD, USB, Aux-in

głośniki do samochodów

głośniki eliptyczne